Субота, 14.12.2019, 07:58

«  Грудень 2019  »

Завучі

Власенко Людмила Володимирівна
      Власенко Людмила Володимирівна (сторінка в facebook) -Я переконана що, сучасний завуч - це творча особистість. Він повинен бути активним, комунікабельним, динамічним, працездатним, вольовим, впевненим у собі, толерантним, висококомпетентним.Коротко про себе. Народилася–20.05.1969 року.
    Освіта – вища.
    Спеціальність за дипломом - учитель географії та біології.
    Стаж безпосередньої педагогічної роботи - 27 років.
    Курси підвищення кваліфікації пройшла в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ( лютий, 2015).
    Я завжди у творчому пошуку, прагну удосконалити методичну майстерність. З цією метою постійно займаюся самоосвітою. Відвідала: 17 березня 2018 року «Фестиваль педагогічних ідей» від Академії  талановитих керівників; 24 березня 2018 року «День відкритих дверей в Новопечерській школі» від ГС «Освіторія»;24 квітня 2018 року регіональна (не) конференція для шкільних педагогів міні-ЕdСamp NIZHYN; 1 грудня 2018 року «Фестиваль педагогічних
    ідей» від Академії  талановитих керівників, тематичні тренінги Всеукраїнської програми "Демократична школа". Взяла участь у Всеукраїнському заході та провела заняття "НЕ ВІРРР - ПЕРЕВІРРР!" березень 2019 року, взяла участь та отримала диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з природничих дисциплін з елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018-2019 н.р., липень 2019.

Участь у  Міжнародній конференції «Впровадження Рамки КДК (компетентності для культури демократії) Ради Європи у школи», 16-19 жовтня 2019 рік, Тбілісі.

Участь у Дигітальному конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій» за сприяння німецького культурного центру Goethe-Institut при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Київ, 15 – 16 листопада 2019 року.

Застосовую інтерактивні методи: групові завдання, робота з картою у парі та проектну роботу, яка розвиває навички роботи в команді. Завдяки командній роботі діти навчаються співпрацювати.
    Свою педагогічну мету вбачаю у тому, щоб навчати для життя.
    Хочу  навчити всіх. Переконана, що особливості кожної дитини важливіші, ніж норми і стандарти. Звертаю увагу на кожен прояв індивідуальності кожної дитини.
    Переконана, що очах дітей вчитель має бути:порадником та другом, а це означає, що вчитель повинен бути доброзичливим, життєрадісним, готовим прийти на допомогу та надати підтримку, формувати позитив та радість від навчального процесу; щоб дітям хотілося іти в школу; не повинно бути вчителів-заробітчан та вчителів, які чекають на «подачки» батьків.

Смелянська Олександра Володимирівна
      Смелянська Олександра Володимирівна (сторінка в facebook) - заступник директора з навчально-виховної роботи Рік народження - 1974 рік Освіта - вища Спеціальність за дипломом - учитель фізики та математики Стаж безпосередньої педагогічної роботи - 19 років Місце роботи - Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Посада - заступник директора з навчально-виховної роботи Форми та результати підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років за посвідченням – курси підвищення кваліфікації в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ( лютий, 2014). Характеристика якості виконання посадових обов'язків, результативності навчально-виховної роботи: Смелянська Олександра Володимирівна досвідчений, творчий педагог, умілий організатор учнівського колективу. Має ґрунтовні педагогічні та психологічні знання. Досконало володіє проектними технологіями в організації виховного процесу в школі. Уміло визначає цілі (стратегічні, тактичні, оперативні), планує виховну роботу, враховуючи індивідуальні та вікові особливості дітей різних вікових категорій, Вдало переносить знання та уміння з одного виду професійної діяльності в інший; добираючи доцільні методи, форми, засоби педагогічної діяльності. Смелянською О.В. створена об'ємна методична база виховного процесу в школі. Це матеріали: "На допомогу класному керівнику", "Нормативно-правова база виховного процесу", "Робота з учнями девіантної поведінки", матеріали тематичних тижнів, днів з виховної роботи, "Харчування учнів як один із аспектів формування здорової особистості" тощо. Планування виховного процесу в школі здійснюється на діагностичній основі. Чинне місце в роботі ЗДНВР Смелянської О.В. займає моніторингова діяльність класоводів, класний керівників, учнів, батьків. Вона вміє аналізувати, узагальнювати та використовувати в подальшій роботі отримані результати. Олександра Володимирівна у своїй роботі приділяє значну увагу формуванню іміджу навчального закладу. Вихованці школи беруть участь у різноманітних міських, обласних заходах, конкурсах з виховної роботи. Вона вміло та дипломатично налагоджує зв'язки із різними соціальними інституціями міста (Служба у справах дітей, Центр соціальної служби сім'ї та молоді, кримінальна міліція, Будинок дітей та юнацтва, спортивні школи, Центр туризму тощо). Олександра Володимирівна орієнтується в проблемах сучасного суспільно-політичного життя в Україні. Смелянська О.В. має інформаційно-комунікативні уміння та навички, здобуває нові знання, опрацьовує їх, зберігає та розповсюджує на основі ІКТ; володіє технологіями усного і письмового спілкування різними мовами, у тому числі і мовою комп’ютерного програмування, включаючи спілкування через Internet; володіє сучасним засобами зв’язку, уміє складати ділові папери. ЗДНВР Смелянська О.В. має такі моральні якості, як: гуманність, чуйність, справедливість, чесність, совісність, відповідальність, щирість, дисциплінованість. Користується повагою учнів, батьків та колег. У 2010, 2016 роках за сумлінну та відповідальну працю нагороджена Грамотою управління освіти Ніжинської міської ради.