Субота, 27.02.2021, 15:35

«  Лютий 2021  »

Завучі

Власенко Людмила Володимирівна
      Власенко Людмила Володимирівна (сторінка в facebook) -Я переконана що, сучасний завуч - це творча особистість. Він повинен бути активним, комунікабельним, динамічним, працездатним, вольовим, впевненим у собі, толерантним, висококомпетентним.Коротко про себе. Народилася–20.05.1969 року.
    Освіта – вища.
    Спеціальність за дипломом - учитель географії та біології.
    Стаж безпосередньої педагогічної роботи - 27 років.
    Курси підвищення кваліфікації пройшла в Чернігівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ( лютий, 2015).
    Я завжди у творчому пошуку, прагну удосконалити методичну майстерність. З цією метою постійно займаюся самоосвітою. Відвідала: 17 березня 2018 року «Фестиваль педагогічних ідей» від Академії  талановитих керівників; 24 березня 2018 року «День відкритих дверей в Новопечерській школі» від ГС «Освіторія»;24 квітня 2018 року регіональна (не) конференція для шкільних педагогів міні-ЕdСamp NIZHYN; 1 грудня 2018 року «Фестиваль педагогічних
    ідей» від Академії  талановитих керівників, тематичні тренінги Всеукраїнської програми "Демократична школа". Взяла участь у Всеукраїнському заході та провела заняття "НЕ ВІРРР - ПЕРЕВІРРР!" березень 2019 року, взяла участь та отримала диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з природничих дисциплін з елементами медіаграмотності для 1-11 класів у 2018-2019 н.р., липень 2019.

Участь у  Міжнародній конференції «Впровадження Рамки КДК (компетентності для культури демократії) Ради Європи у школи», 16-19 жовтня 2019 рік, Тбілісі.

Участь у Дигітальному конгресі «Наука і навчання в епоху цифрових технологій» за сприяння німецького культурного центру Goethe-Institut при Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні, Київ, 15 – 16 листопада 2019 року.

Застосовую інтерактивні методи: групові завдання, робота з картою у парі та проектну роботу, яка розвиває навички роботи в команді. Завдяки командній роботі діти навчаються співпрацювати.
    Свою педагогічну мету вбачаю у тому, щоб навчати для життя.
    Хочу  навчити всіх. Переконана, що особливості кожної дитини важливіші, ніж норми і стандарти. Звертаю увагу на кожен прояв індивідуальності кожної дитини.
    Переконана, що очах дітей вчитель має бути:порадником та другом, а це означає, що вчитель повинен бути доброзичливим, життєрадісним, готовим прийти на допомогу та надати підтримку, формувати позитив та радість від навчального процесу; щоб дітям хотілося іти в школу; не повинно бути вчителів-заробітчан та вчителів, які чекають на «подачки» батьків.

Нечипоренко Вікторія Михайлівна

Нечипоренко Вікторія Михайлівна (сторінка в facebook) - заступник директора з навчально-виховної роботи1987 року народження. Маю повну вищу освіту (магістр) за спеціальністю «соціальна робота». Свою професійну діяльність соціального педагога, практичного психолога  розпочала у 2012 році у Ніжинській загальноосвітній школі I-III ступенів № 17. На посаду заступника директора з навчально-виховної роботи призначена з 1 вересня 2020 року.
    Моїми характерними рисами є креативність, відповідальність, розсудливість, вимогливість до себе та оточуючих. Прагну до високого результату в усьому.
    Постійно працюю над удосконаленням своїх знань. Глибоко вивчаю питання теорії та практики професійної справи.
    Застосовую демократичний, особистісний підхід до всіх учасників освітнього процесу.
    Своєю метою вбачаю формування в учнів принципів загальнолюдської моралі, культурно-національних, духовних цінностей; створення сприятливого соціально-психологічного клімату у школі.