Неділя, 11.04.2021, 01:14

«  Червень 2019  »

Главная » 2019 » Червень » 17 » 14 червня була проведена цікава екскурсія по території військової частини А- 3160

Кожна дитина гордиться своїм татом, а коли він ще і військовий, то це подвійна гордість. Адже він захисник , справжній патріот нашої Батьківщини.14 червня, напередодні «Дня батька» для вихованців ЗДПД «Лісовичок» Ніжинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 17 була проведена цікава екскурсія по території військової частини А- 3160 . Учнів познайомили з різними видами військової техніки, побутом військовослужбовців . Їхній увазі була представлена численна бойова військова зброя. Діти із захопленням спостерігали за діями сапера по мінуванню і розмінуванню території, провели спортивні ігри та естафети з військовими. Особливості роботи пожежної машини справили на дітлахів незабутнє враження. На завершенням екскурсії , за традицією, була смачна каша , зварена на справжній польовій кухні.
    Учні пройнялися глибокою пошаною та повагою до людей, які виконують складну та відповідальну місію захисника Батьківщини. Такі заходи сприяють вихованню почуття любові до Батьківщини, поваги до професії військових .
    Висловлюємо щиру вдячність військовослужбовцям та працівникам військової частини А -3160 за участь у проведенні екскурсії :
    Начальнику зберігання, підполковнику Корчаку Леоніду Леонідовичу
    Начальнику продовольчої та речової служби тилу,молодшому лейтенанту Раєву Олексію Володимировичу
    Завідуючій клубом, працівник ЗСУ Корчак Наталії Анатоліївні
    Старшому лейтенанту юстиції Приходьку Володимиру Сергійовичу
    Начальнику служби захисту інформації Прищепі Роману Вікторовичу
    А особливі слова вдячності командиру військової частини А- 3160 , полковнику Кушніру Миколі Івановичу.
    І напередодні свята хочемо побажати:
    Нехай в вас буде все в порядку,
    Добра вам, щастя і достатку.
    Щоб горе і смуток обминали,
    Щоб мирне сонечко сіяло.
    Веселощів низку, здоров'я міцного
    Від щирого серця бажаєм усього.

Просмотров: 169 | Добавил: luda1974pp | Рейтинг: 0.0/0