П`ятниця, 20.04.2018, 05:51

«  Березень 2018  »

Главная » 2018 » Березень » 22 » 21 березня - День самоврядування
    21 березня - День самоврядування

Майбутнє держави неможливе без розвитку самоврядування, без реалізації права людини впливати на розв'язання проблем школи, в якій навчаєшся,  міста, в якому живеш. Учнівське  самоврядування – один із головних принципів діяльності учнівського  колективу. Суть його полягає у реальній участі дітей в управлінні класом, школою; самостійне виконання, проведення різноманітних заходів, відповідальність за яких несуть особисто. Нова українська школа потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Ось чому головне завдання школи – знайти і підтримати таких  учнів, чия життєва позиція спрямована на активну участь у житті  класу , школи, міста, а  потім і держави.

Шкільний парламент Ніжинської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів № 17  виступив з пропозицією до адміністрації  школи про проведення Дня шкільного самоврядування. Цього дня учні взяли на себе обов’язки учителів.

Дирекція та учителі школи, обговоривши дану пропозицію схвально її прийняли і запропонували провести цей день 21 березня 2018 року. На засіданні шкільного парламенту серед бажаючих взяти участь у проведенні Дня шкільного самоврядування було обрано адміністрацію (директор школи - Нечваль  Вікторія,  заступники директора - Сатарі Жасмін, Остряниця Діана, Головач Михайло), учителями-дублерами стали учні 5-11 класів. Учителі спільно з учнями-дублерами склали план заходів, бесід;  обговорили форми роботи на цей день.

Учителі школи надали допомогу учням у підготовці та проведенні Дня самоврядування: написання поурочних планів, підбір матеріалів до проведення виховних годин.

Можна сказати, що шкільний парламент з поставленими завданнями справився, адже цього дня в школі, як зазвичай, панували злагода, порядок та дисципліна. Класні керівники-дублери  були присутні в класах на окремих  уроках,  перервах,  відмічали відсутніх учнів, контролювали чергування, харчування,  провели виховні години та бесіди,  перевірили готовність учнів до уроків. За відгуками учителів школи усі уроки було проведено на належному рівні.

У кінці робочого дня було проведено підсумкове засідання шкільного самоврядування, на якому всі учні ділились враженнями, наголосили на необхідності та доцільності проведення такої форми роботи.

Педагог- організатор Дмитренко А.П.

Просмотров: 32 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0