Ніжинська гімназія №17

«  Травень 2019  »

Главная » 2019 » Травень » 3 » Батьківський день
    Батьківський день

Школа переповнена емоціями, таємничістю, відчуттям чогось нового та незвичайного. Наразі в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 день новацій, взаємопідтримки, порозуміння, партнерства - Батьківський. Учителі поступились своїми місцями в класах мамам, татусям, бабусям. А ті, в свою чергу, достойно вжились в ролі вчителів. Якщо говорити про підсумок: всього проведено батьками 52 уроки. У ході рефлексії діти зазначили, що дуже цікаво та незвично працювати з батьками в класних кімнатах, шкільних кабінетах. І хоча мами, татусі, бабусі не мають педагогічної освіти (такими були вимоги), але все вдалося на славу: і програмовий матеріал учні зрозуміли, і все заплановане встигли, і уроки були цікавими. Найголовніше те, що відбувалось напередодні:

• за принципом добровільності обирали вчителя-дублера;
    • батьки приходили до школи, телефонували педагогам, уточнювали тему, добирали методи та форми роботи, визначались щодо доцільності тих чи інших видів учнівської діяльності;
    • діти, в свою чергу, стали головними консультантами батькам в питанні "Як зробити урок сучасним та цікавим?"

Запитаєте: "А яка ж думка батьків?"

Більшість вчителів-дублерів  зазначила:

• спочатку були здивовані отриманій пропозиції;
    • підготовка до уроку вимагала клопіткої роботи, сумлінного  опрацювання програмового та додаткового матеріалу;
    • приємно було готуватись до уроку разом із вчителями та дітьми;
    • у ході уроку відчували надзвичайне хвилювання, а в кінці отримали неймовірні враження та задоволення;
    • приємно було відчувати підтримку та вболівання дітей;
    • з'явилась чудова можливість переглянути міцність стосунків "учні - батьки - учителі".

Цитую деякі  відгуки із  підсумкових анкет:

"Дякую вчителям за допомогу, дітям за розуміння, адміністрації за довіру!", "Дякую за цікавий задум, які свідчать про партнерство школи та батьків", "Дуже вдала ідея проводити такі дні. Це покращує взаєморозуміння між батьками - дітьми, вчителем - учнями та вчителями - батьками", "Ваш задум дуже цікавий і має право на неодноразове повторення. Це дало можливість нам краще розуміти один одного", "Я вдячна за пережиті емоції, подарунок у вигляді "ролі вчителя" та втілення мрії моїх молодих років".

Усім батькам та учням, за результатами моніторингового дослідження, Батьківський день сподобався. Справдилися сподівання як вчителів-дублерів, педагогів, так і учнів. Є бажання та пропозиції проводити такі дні не один раз у навчальному році.

Тетяна Власенко

Просмотров: 315 | Добавил: luda1974pp | Рейтинг: 0.0/0