Понеділок, 19.11.2018, 10:16

Главная » 2018 » Лютий » 6 » Безпека дітей на канікулах
    Безпека дітей на канікулах

Шановні батьки!

Щорічно на Чернігівщині трапляється більше сотні випадків, коли за тих чи інших обставин діти опиняються у різних надзвичайних ситуаціях. Внаслідок цього десятки наших маленьких громадян отримують травми, або ще гірше - втрачають життя.
        В зимовий період основними причинами дитячого травматизму стають пустощі з вогнем або піротехнічними виробами, самовільне користування печами, газовими або електричними приладами, небезпечна гра на льоду водойм, недотримання правил безпеки дорожнього руху,  заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів часів війни, ожеледиця та інші. Часто біда приходить тоді, коли батьки недостат ньо контролюють розваги дітей і ті вигадують небезпечні ігри. Тому дітям постійно
    потрібно пояснювати до яких тяжких наслідків веде порушення правил безпечної поведінки та як слід поводити себе, щоб уникнути лиха.

Шановні      батьки!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ніжинської міської ради та управління освіти  звертаються до Вас з проханням не залишати дітей без нагляду та частіше контролювати їхні розваги.

Виховуйте у дітей навички культури безпеки поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність на дорогах і водоймах, при поводженні з вогнем, пічним опаленням, електричними та газовими приладами, піротехнікою, побутовою хімією, ліками тощо.

Пам’ятайте, що безпека Ваших дітей залежить, насамперед, від Вас самих!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Просмотров: 111 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0