Неділя, 22.10.2017, 01:56

«  Березень 2017  »

Главная » 2017 » Березень » 27 » День учнівського самоврядування
    День учнівського самоврядування

Ні для кого вже не секрет, що в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 щороку проходить День учнівського самоврядування. Цього року він відбувся під гаслом: «Демократичний учень – демократична школа – демократична держава!» Як учні, так і вчителі з нетерпінням чекають цього досить цікавого моменту, коли молодше покоління задовольнить власний інтерес до професії учителя, спробує себе в ролі педагога - чи не найважливішої професії сьогодення.

Весь навчальний процес школи в цей день проходив під уважним консультуванням старших.  Відповідно до здібностей і уподобань учні  отримали певні адміністраторські та педагогічні посади.

Сидоренко Вікторія – Президент учнівського самоврядування – дублер директора

Лікаренко Дарина – дублер заступника директора з навчально-виховної роботи

Деревенко Анастасія – дублер заступника директора з виховної роботи

Яремчук Олена – дублер педагога-організатора

Євтушенко Денис – дублер завгоспа

Проніна Єлизавета – дублер секретаря

Юрченко Анастасія – дублер соціального педагога

Козельська Аміна – дублер практичного психолога

Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність, створювали презентації. Адже до такого важливого дня все має бути проведено бездоганно. З першого по сьомий урок наші учні пояснювали нові теми, закріплювали попередні, вели самостійні та контрольні, мали змогу відчути відповідальність і красу педагогічної праці. А ще усвідомили, як важко тримати вчительську "руку" на "пульсі" уроку протягом 45 хв.

Директор-дублер провела нараду заступників, де було сплановано порядок денний роботи кожного. Особливо приємно було проводити урок у присутності наших вчителів, які сповна проявляли знання з предметів, ерудицію, почуття гумору, тобто, як кажуть, були дуже креативними, адже питання на уроці деколи адресувалися їм!

Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче, можна було трішки розслабитися, отримати нові враження, познайомитися з «молодими вчителями», які вклали у свої уроки не тільки набуті знання, але й частинку душі. А діти це, безперечно, відчувають.

Протягом дня учнями-дублерами проводилися психологічні тести, майстер – класи, захід для учнів 1- 4 класів «Бережи здоров'я змолоду», тренінг «Демократична школа».

Підсумки Дня самоврядування було підведено на спільному засіданні учнівської ради, де всі члени педагогічно-учнівського колективу могли поділитися враженнями від прожитого дня.

Звичайно, усі хвилювалися, але результат став приємною несподіванкою для всього складу школи. Учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» та високими балами, якими були оцінені їхні знання.

Учителі в цей день мали нагоду згадати дитинство і пересіли за парти.

Педагог-організатор Дмитренко А.П.

Просмотров: 62 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0