Вівторок, 22.09.2020, 22:08

«  Квітень 2016  »

Главная » 2016 » Квітень » 21 » Команда "Незламні" - учасники І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
    20 квітня 2016 року ледь не всі учні Ніжинської загальноосвітньої школи № 17 зібралась відряджати команду "Незламні" для участі у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка пройде на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку ім. Я.П.Батюка в с. Вертіївка. Вісім хлопчиків та дві дівчинки - Деревенко Анастасія, Крошка Антон, Парфьонов Глєб, Кузіков Данило, Кузіков Денис, Шарков Ярослав, Скотар Микола, Юрченко Анастасія - протягом 2015-2016 начального року разом із вчителями Крамаренком А,М., Нечипоренко В.М та Мовчаном Ю. ретельно готувались до змагань. Вони вивчали історію козацтва, займались військовою підготовкою, спортом,туризмом, робили добрі справи тощо... З нетерпінням чекали дня виїзду, хвилювались, щоб організатори гри, зважаючи на погодні негаразди не відмінили змагання. Чи то назва команди, чи то підбір дітей, але бажання достойно представити рідну школу в "Джурі" надзвичайно сильне. І не важливо сьогодні, яке місце буде позначено в зведеному протоколі. Головне діти поспілкуються зі своїми ровесниками із інших навчальних закладів, переживуть хвилюючі моменти гри, отримають море емоцій та позитиву, долучаться до історично сформованих засад козацького світогляду та здорового способу життя. Саме ці діти будуть в подальшому в школі пропагандистами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), зразком високих морально-психологічних та морально-бойових якостей, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості, ініціативності.
    Просмотров: 263 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0