Ніжинська гімназія №17
Вівторок, 07.02.2023, 23:24

«  Червень 2020  »

Главная » 2020 » Червень » 15 » МИ - ФІНАЛІСТИ!
    МИ - ФІНАЛІСТИ!
    2019-2020 навчальний рік відзначився для Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 участю у міжнародній програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation за підтримки МОН України. Спочатку школа пройшла відбір та потрапила до 471 школи, долученої до проекту. Цікавий рік кропіткої праці дав результат –
    Було відібрано лише 50 шкіл України!
    МИ стали  ФІНАЛІСТАМИ!
    10 червня 2020 року відбувся СУПЕР on-line ФІНАЛ конкурсу (тривав 8 годин), під час якого ми презентували свій заклад для всієї УКРАЇНИ! Ми отримали заряд неймовірних позитивних емоцій, величезний досвід, зустрілися з відомими людьми: Є. Клопотенко, М. Борженською, Т.Яловчак, С Стаховським. Змістовними були виступи експертів професіоналів програми.
    Школа №17 вперше брали участь в програмі.  «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» відкрила для нас нові можливості втілення теоретичних знань в конкретні дії. Допомогла впевнитися в собі, укріпитися духом , набути непереборного прагнення бути здоровими та успішними.  Шкільна спільноту радо включилася в проект. Ми провели 556 активностей: 216 по здоровому харчуванню; 256 по фізичному розвитку; 44 по здоровому простору, 84 по створенню позитивного мікроклімату для здобувачів освіти.
    Усі учні та педагоги школи, батьки та  представники громадськості стали активними учасниками неординарного проєкту. Популяризація діяльності закладу в проекті, в основному відбувалася через соціальну мережу   Facebook.   Розміщення публікацій здійснювали педагоги,  батьки, учні, як на сторінці програми так і на своїх власних сторінках. Також інформація розміщувалась на шкільному web-сайті. Ми впроваджували ідеї програма «Healthy Schools» наскрізно в освітній процес незалежно від предметів в більшій, або меншій мірі. Проводили тематичні дні, челенджі, розваги, ярмарки, уроки на свіжому повітрі, розв’язували тематичні задачі, виконували тематичні вправи, проводили дослідження і рухалися, рухалися, рухалися.
    Моніторинг результатів завжди хвилююча подія. Він був проведений як у вигляді Zoom-конференції так і за допомогою on-line опитування(Google-форма). Порівнюючи з вхідним опитуванням слід  відмітити, що: кількість снідаючих дітей зросло на 23%; кашу на сніданок стало вживати більше на 30%; всі учні,  вживають фрукти; зменшилась на 19% кількість учнів, що взагалі не роблять ранкову зарядку; 79% вважають,що завдяки Healthy Schools дізналися більше про здорове харчування; на 62% стало більше споживати овочів та фруктів; завдяки програмі увійшло в звичку: їсти корисну їжу,  робити зарядку, більше рухатись і т.д.
    ВІВАТ НАЙЗДОРОВІШІ ТА НАЙРАДІСНІШІ ШКОЛЯРІ, ПЕДАГОГИ ТА БАТЬКИ 17-Ї ШКОЛИ!

Гарного та креативного ВАМ літа!

Просмотров: 229 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0