Ніжинська гімназія №17
Середа, 08.02.2023, 01:32

«  Січень 2016  »

Главная » 2016 » Січень » 27 » ПИШАЄМОСЬ СВОЇМ ВИПУСКНИКОМ!
    ПИШАЄМОСЬ СВОЇМ ВИПУСКНИКОМ!

Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17, як і більшість шкіл міста, має випускників, якими можна пишатися і які є взірцем для підростаючого покоління.
    Серед таких випускників - Чудак Ярослав. Саме про нього ми прочитали статтю в періодичному виданні Південно-Західної залізниці "Рабочее слово". З хвилюванням весь колектив вчитувався в кожне слово.
    Та про Ярослава ми знаємо значно більше, ніж пише Сергій Гук у своїй статті "Відзнаки ще додадуться". Це дитина, яка росла в школі на наших очах, бо є сином учителя від Бога, "старшого вчителя" Чудак Наталії Миколаївни. Усім колективом ми збирали його на службу в зону АТО: купували теплий одяг, взуття, продукти харчування. А найголовніше для Ярослава це те, що колектив постійно підтримував його маму у тяжкі хвилини довгого чекання.
    Усі працівники школи та учні гордяться тим, що Ярослав достойно тримає звання "випускник школи № 17".
    Ще проходячи строкову службу у 2008 році на корветі «Тернопіль», його за зразкове виконання поставлених завдань було нагороджено медаллю НАТО "Article 5". А загалом за час служби Ярослав пройшов на корветі понад 17 тисяч морських міль, за що його нагороджено знаком "За дальній похід".
     Ось із серпня 2014 по вересень 2015 року - участь в антитерористичній операції на сході України. Служив механіком-водієм танка. Брав участь у боях за визволення Попасної.
    Сьогодні він - стрілець команди з охорони будівлі управління регіональної філії "Південно-Західна залізниця" ПАТ "Українська залізниця".
    Ярослав стверджує: "Найвища нагорода, що повернувся живий. Сподіваюсь, у майбутньому до натівської відзнаки додадуться залізничні. А щодо територіальної цілісності України, якщо буде треба - знову готовий взяти до рук зброю."

Просмотров: 424 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0