Понеділок, 18.12.2017, 10:13

«  Березень 2017  »

Главная » 2017 » Березень » 30 » Практичний семінар «Професійна етика вчителя в контексті ОДГ/ОПЛ»
    Практичний семінар «Професійна етика вчителя в контексті ОДГ/ОПЛ»

Для учнів розпочались довгоочікувані весняні канікули. Для нас, педагогів, це саме час проаналізувати та узагальнити напрацювання по «Плану дій щодо демократичних змін в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17» відповідно до участі у Всеукраїнській Програмі «Демократична школа». А також провести низку методичних заходів для підвищення фахового рівня вчителів. Так, 27 березня, весь колектив  став учасником  практичного семінару «Професійна етика вчителя в контексті ОДГ/ОПЛ». Заступник директора школи Людмила Власенко  підготувала фрагменти телепередач із різних каналів, де мова йшла про учительську етику. Всі висловлювались, брали активну участь в обговоренні.  Під час рольової гри кожен міг  виконувати певну роль – батька,вчителя, учня. Допомагав в цьому «Компас. Посібник з освіти в галузі прав людини за участі молоді» (авторське право на дану публікацію належить Раді Європи). Як висновок спільної дискусії прозвучали слова:  «Сьогодні, коли має місце випереджальний розвиток технічних аспектів і відставання культурного, дуже важливо зрозуміти, що для стабілізації суспільства необхідними етичними знаннями є подальший розвиток педагогічного такту та етики сучасного вчителя. Система педагогічної етики повинна показати, в чому полягає особливість ставлення вчителя до суспільства і суспільного прогресу, в чому специфіка вчительського патріотизму і інтернаціоналізму, гуманізму і сумлінного ставлення до праці, колективізму і чесності, правдивості і скромності».

Просмотров: 47 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0