Неділя, 22.10.2017, 02:05

«  Квітень 2017  »

Главная » 2017 » Квітень » 24 » Робота фокус-групи у Всеукраїнській програмі "Демократична школа"
    Робота фокус-групи у Всеукраїнській програмі "Демократична школа"

Ось вже рівно рік як наш навчальний заклад, Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17, є учасником Всеукраїнської Програми «Демократична школа». Прийшов час підводити підсумки, оцінювати рівень демократичних змін, визначати наявні проблеми і напрямки розвитку школи, які заважають забезпеченню належної якості освіти учнів, критично розглянути можливі шляхи унесення змін, запровадження тих чи інших актуальних інновацій з урахуванням внутрішніх та зовнішніх умов функціонування школи на цей час. 24 квітня 2017 року працювала фокус-група, яка визначала на скільки шкільне життя було спрямоване на формування відповідних знань, умінь, цінностей і вподобань учнів, що сприяли участі, усвідомленню й реалізації прав, обов’язків, повазі до різноманітності,що є ключовими  чинниками громадянства й навчання демократії.  Гонюкова Лілія, Мелещенко Тетяна,наші  тренери «Демократичної школи»,допомогли нам  прорeфлeктувати залучeність учнів, батьків, вчитeлів, громади  до подій, що відбувались в школі. Рік спільної роботи завершився, але всі  одностайні в тому, що він став початком змін в підходах до формування життєвих компетентностей учнів, підготовці молоді до життя в демократичному суспільстві.  Головний месседж на наступний навчальний рік: Ніжинська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 має забезпечити якість освіти в різних напрямках функціонування школи, проте першочерговим завданням є виховання свідомого компетентного громадянина.

Просмотров: 41 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0