Ніжинська гімназія №17
Середа, 08.02.2023, 01:01

«  Січень 2022  »

Главная » 2022 » Січень » 21 » Тиждень, присвячений Соборності України у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів N 17
    Ми діти твої, УКРАЇНО!
    Живи, Україно, живи для краси,
    Для сили, для правди, для волі!
    Шуми, Україно, як рідні ліси,
    Як вітер в широкому полі
    Олександр Олесь
    Тиждень, присвячений Соборності України у Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів N 17 був доволі насиченим. Наймолодші школярі ( 1-4 кл.) розфарбовували тематичні розмальовки, відповідали на запитання вікторини "Україна у моєму серці", писали власні вислови про Україну. Учні 7-8-х класів переглянули та обговорили фільм « Крим SOS»(за підтримки керівника НММЦ Анжели Тимченко). Фільм дав відповіді на багато запитань про вирішальні події у Криму. На перервах пройшла акція «Я гордий тим, що українець!».
    Учнівське самоврядування випустило стіннівку до Дня Соборності й Свободи. Цікавою та пізнавальною була зустріч учнів 6 - х та 9- го класів з керівником гуртка " Інтелектуальних ігор" при НБДЮ Василем Сурковим. Гра "Мандруємо Україною" виховувала патріотичні почуття, повагу до державних символів та традицій, викликала інтерес до вивчення історії України.
    Заходи, проведені протягом тижня, підтвердили розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, у нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого, а також тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави на сході України.

Просмотров: 86 | Добавил: luda1974pp | Рейтинг: 0.0/0