Ніжинська гімназія №17
Середа, 08.02.2023, 00:53

«  Травень 2019  »

Главная » 2019 » Травень » 24 » Урааа Канiкули!
    Урааа Канiкули!

Стара система освіти, підходи до загальношкільних свят,  безнадійно відстають  від життя. Спроби "щось змінити в консерваторії" робимо ми, педагоги, батьки, учні Ніжинської загальноосвітньої школи І-Ш ступенів № 17.  Найактивніші в цьому прогресі наші діти, тому в основі всіх подій, що відбуваються в школі є – ідея «чути дитину", «поважати її думку», «врахувати потреби». Так,  було і цього разу, при підготовці  до свята Останнього дзвоника.  Ми звернулись до учнів,  здійснили моніторинг  їхнього  бачення цієї шкільної події. Всі однозначно зійшлись на думці, що не хочуть стояти на традиційній лінійці, але  попрощатись із випускниками та порадіти канікулам, зібратись всією  шкільною родиною – «ХОЧЕМО».

І ось останній урок-бесіда  2018-2019 н.р.  з теми «Життя – найдорожчий скарб! Бережи його!».  Раптом  школа переповнюється криками «Ура! Канікули!».  Двері класних кімнат відчиняються і вся дітвора вже на подвір'ї.  Найменших взяли під дбайливу опіку старші.  Розпочалось інтерактивне дійство, де кожен став актором та учасником. Діалог між учнями та директором школи  закінчується взаємними привітаннями  та танцювальним шоу.  Але, де ж педагоги? З даху школи звучать слова вчителя фізичної культури Юрія Мовчана «Ми, педагоги, теж радіємо літу! Вітаємо  всіх учасників освітнього процесу! А свої закодовані чарівні побажання надсилаємо кожному на крилах паперових літачків!» Вікна школи відкрились і з них в усі боки полетіли ці чудодійні повітряні пташки, виготовлені руками вчителів. Кожна дитина намагалась швидше впіймати саме своє побажання та  з неймовірною цікавістю читала  його. Шкільне подвіря  переповнюється  словами «ДЯКУЄМО».  А далі було щемне прощання всієї шкільної родини   з випускниками, їхній останній шкільний флешмоб, тремтячими руками  створений дзвінкий передзвін шкільного дзвоника. Сум та сльози...

Свято продовжувалось...  Чотири класні колективи відразу вирушили в далекі подорожі – Київ, Ужгород, Львів, Одесу.  Деякі класи  пішли до лісу разом з батьками варити смачну польову кашу, деякі - в кінотеатр,  в кафе.

Позитивних емоцій та спогадів вистачить всім на довго! Зі святом! Ураааа  каааанікуууулииии!

Просмотров: 312 | Добавил: luda1974pp | Рейтинг: 0.0/0