Середа, 24.10.2018, 02:29

«  Березень 2018  »

Главная » 2018 » Березень » 22 » Виховний захід "Бережіть природу" для 1- 4 класів
    Виховний захід "Бережіть природу" для 1- 4 класів

Любов до природи слід виховувати з раннього дитинства.  Відповідальне ставлення до живої природи, прищеплене в початковій школі,  залишається в душі  людини  назавжди.  Виховний захід "Бережіть природу" для 1- 4 класів Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17    мав на меті підкреслити  важливість дотримання  правилам поведінки в природі.

Особлива увага  приділена необхідності надання посильної допомоги  молодших школярів у боротьбі із забрудненням навколишнього середовища побутовими відходами, в тому числі їх вторинному використанню.   Були підведені підсумки акції   «Здай батарейку- врятуй їжачка».Захід пройшов у форматі живої бесіди, використовувалися ігрові та повчальні епізоди для поповнення скарбниці екологічних знань та легкого засвоєння нової інформації (ігри «Екологічна  хвилинка», «Дізнайся хто я?», «Добре чи погано»,  та інші). Дітям  було  представлено медіа-освітній матеріал такий, як екологічні картки, презентації та відео для кращого засвоєння інформації. Також  зверталася уваги на неохідність сортування  побутових відходів. Під час проведення екозаходу "Бережіть природу!" діти мали  можливість проявити свої найкращі якості: акторські здібності,  доброту, чуйність, уважність, екологічну культуру, відповідальність для того, , щоб стати справжніми «ЕКОпомічники природи».

Збережімо цю землю, її вроду,
    І маленьку рибку у воді.
    Збережем всіх звірів у природі
    ,
    треба вбити  звіра у собі

Такі зворушливі рядки не залишили байдужим жодного присутнього у залі.

Просмотров: 67 | Добавил: Людмила | Рейтинг: 0.0/0